Podziękowania dla firmy Imperf z Wołomina

W związku z sobotnią akcją sprzątania lasu w Radzyminie #plogging #biegamizbieram, szczególne podziękowania należą się Firmie Imperf z Wołomina, za nieodpłatne użyczenie kontenera naszej drużynie i wywóz śmieci. To nie pierwszy już raz, jak Imperf wspiera działania Radzymin RUN Team, podczas społecznych akcji sprzątania oraz organizacji biegu Radzymiński Trail!
Bardzo Dziękujemy Właścicielom, Panom: Dariusz Szpański i Garbiel Staniec. Macie wielkie serca Panowie!

Czytaj więcej

#GaszynChallenge #radzyminrunteam

Dziękujemy za nominację Zabiegany Wołomin i pompki dla Zosi.

Nominujemy:

  • Markowi Biegacze
  • MKS Karate Shinkyokushin Radzymin
  • KAMYK Radzymin MTB Team

Zasady bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów. Jeżeli wykonają ćwiczenia wkładają minimum 5zl, jeżeli nie to 10zł na konto Zosi.

Osoby lub zakład nominowany mają 48h na wykonanie zadania. Mogą potem nominować minimum 3 jednostki. W zrealizowanych filmikach wpisujcie #GaszynChallenge. Można łamać zasady Ale tylko w górę.

Link do skarbonki Zosi :
www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia

Czytaj więcej

Sprzątania lasu PLOGGING – #biegamizbieram

Oto fotorelacja z akcji sprzątania lasu PLOGGING – #biegamizbieram, jaką zorganizowaliśmy razem z #GminaRadzymin oraz Radnymi: Agnieszką Oniszk-Stachyrą, Piotrem Rembelskim i Wiesławem Solarzem. Wsparli nas: Stowarzyszenie HDK Radzymin, przedstawiciele KAMYK Radzymin MTB Team oraz licznie mieszkańcy miasta.


W ciągu 4 godzin zebraliśmy ponad dwa kontenery śmieci. Przerażające jest to, jaki śmietnik robią ludzie w lesie począwszy od butelek pozostawionych przez grzybiarzy, zdemontowane części samochodowe, po pozostałości po miłosnych libacjach… A przecież ten sam las sprzątaliśmy dokładnie rok temu!


Dziś możemy ogłosić, że las na Aleksandrowie znów jest czysty! Posprzątaliśmy go razem! Ciekawe na jak długo?

Czytaj więcej

Akcja biegam i zbieram #trashtagRadzymin

W sobotę 20 czerwca w godzinach 10:00-14:00 Radzymin RUN Team zaprasza do wspólnej akcji #trashtagRadzymin biegam i zbieram. Gmina Radzymin zapewnia rękawiczki oraz worki z napisem #trashtagRadzymin. Miejsce zbiórki ul. Batalionów Chłopskich w Radzyminie.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Czytaj więcej

Trening Radzymin RUN Team – vol. 280

Z utęsknieniem czekaliśmy na ten trening! Humory jak zawsze dopisują!

Czytaj więcej

Wznawiamy treningi biegowe!

Po dłuższej przerwie wznawiamy treningi biegowe. Zbiórka na pl. Kościuszki – każda środa, godz. 20.00

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Czytaj więcej