Błędne Skałki – 14 km

W sobotę Sztafeta Górska, a w niedzielę Błędne Skałki – 14 km na speedzie. Było warto! Widoki przepiękne, zmęczenie, pot, ból i uśmiechy na twarzach – to się łączy!

Czytaj więcej

Sztafeta Górska 2020 w Górach Stołowych

W ostatni weekend sierpnia wzięliśmy udział w rewelacyjnej imprezie biegowej – Sztafeta Górska 2020 w Górach Stołowych. Pomimo trudnych okoliczności zawody odbyły się bez komplikacji, a ekipa RRT nie zawiodła. Każda 3-osobowa sztafeta miała do pokonania 3×25 km, ale czasem to 25 km, zmianiało się na 29 km Organizacja biegu wzorowa. Trasy niezwykle malownicze i wymagające, a duch Drużyny niesamowity. Było rewelacyjnie! Już czekamy na kolejną edycję!

Czytaj więcej

100 km na 100-ną rocznicę Bitwy Warszawskiej.

Już jutro, cztery drużyny biegaczy z powiatu wołomińskiego, Radzymin RUN Team, Markowi Biegacze, Zabiegany Wołomin, Klub Sportowy „Bóbr” Tłuszcz, przebiegną łącznie 100 km na 100-ną rocznicę Bitwy Warszawskiej. Akcja ma na celu upamiętnienie okrągłej rocznicy Cudu Nad Wisłą oraz oddanie hołdu poległym żołnierzom w 1920 roku.Każda z drużyn ma do przebycia 25 km, startując w swoim mieście, z metą w Radzyminie przy Cmentarzu Poległych 1920 r. Drużyna Radzymin RUN Team biegnie symbolicznie z Ossowa do Radzymina. Biegaczy będzie można powitać w Radzymnie ok. godziny 10.30.W biegu biorą udział tylko członkowie klubów biegowych.Biegaczom życzymy powodzenia na trasie!

Czytaj więcej