Tak zaczynaliśmy 4 lata temu!

Tak zaczynaliśmy 4 lata temu, a dziś Drużyna RRT liczy blisko 50-ciu biegaczy! Łączy nas wspólna pasja! Tu poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, przyjaciół! Razem podejmujemy wielkie wyzwania, odnosimy sukcesy i wzajemnie się motywujemy, dzielimy się energią i szaleństwem!

Zapraszamy w najbliższą środę na jubileuszowy bieg 5 km, a potem świętowanie w Sala bankietowa Pierwsze piętro! Zbiórka o 19.00 – pl. Kościuszki!

Czytaj więcej

Czy wiecie co to jest „plogging”?

To inaczej: biegnij i zbieraj… śmieci – nie grzyby – choć też można je znaleźć w lesie. Radzymin RUN Team wspiera akcję #biegamizbieram Już wkrótce podczas biegu Radzymiński Trail wielka akcja ploggingu! W czystym lesie biega się o wiele przyjemniej!

Czytaj więcej

Bieg Bobra

Nasz zawodnik, Wojtek Adamski zdobywa 2-gie miejsce! Brawo Wojtek! Gratulacje!

Czytaj więcej